OTMD Sud-Est

Organizația Tinerilor Medici Dentiști

OTMD SUD-EST acoperă, precum activitate, județele: Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Dâmbovița, Giurgiu, Ialomița, Ilfov, Prahova, Tulcea.

Vă invităm să urmăriți activitatea lor pe Facebook și Instagram.

Viitorul suntem noi! Împreună!

Președinte: Dr. Mihai Gavrilescu – mihai.gavrilescu@otmd.net

Secretar General: Oana Popa – oana.popa@otmd.net

Vicepreședinte Relații Interne: Dr. Cătălin Neagu – catalin.neagu@otmd.net

Vicepreședinte Relații Externe: Dr. Adelin Radu – adelin.radu@otmd.net

Director General: Dr. Irina Gorban – irina.gorban@otmd.net

Director Departament Orientare: Dr. Popescu Roca Sergiu – sergiu.popescu@otmd.net

Director Departament Dezvoltare: Dr. Pîrvu Ștefan Andrei – stefan.pirvu@otmd.net

Director Departament Networking: Andy Osman – andy.osman@otmd.net

Director Departament Parteneriate: Georgiana Ilinca – georgiana.ilinca@otmd.net

Director Departament Studenți: Mădălina Ionică – madalina.ionica@otmd.net

Director Departament Comunicare&PR: Dr. Andreea Popescu – andreea.popescu@otmd.net

Director Departament Editorial: Naomi Denisa Cristea – naomi.cristea@otmd.net