OTMD Centru-Nord

Organizația Tinerilor Medici Dentiști

OTMD CENTRU-NORD acoperă, precum activitate, județele: Alba, Bistrița-Năsăud, Brașov, Cluj, Covasna, Harghita, Sibiu și Mureș.

Vă invităm să urmăriți activitatea lor pe Facebook și Instagram.

Viitorul suntem noi! Împreună!

Președinte: Antonia Boca – antonia.boca@otmd.net

Secretar General: Andreea Rădulescu – andreea.radulescu@otmd.net

Vicepreședinte Relații Interne: Dr. Anca Mănărăzan – anca.manarazan@otmd.net

Vicepreședinte Relații Externe: Dr. Sebastian Matei – sebastian.matei@otmd.net

Director General: Dr. Vlad Băncescu – vlad.bancescu@otmd.net

Director Departament Orientare: Dr. Oana Vrabie – oana.vrabie@otmd.net

Director Departament Dezvoltare: Dr. Raluca Chivu – raluca.chivu@otmd.net

Director Departament Networking: Dr. Iulia Costin – iulia.costin@otmd.net

Director Departament Studenți: Ștefania Ciceu – stefania.ciceu@otmd.net

Director Departament Comunicare&PR: Dr. Radu Eftimie – radu.eftimie@otmd.net

Director Departament Editorial: Dr. Sorana Mureșanu – sorana.muresanu@otmd.net